1002D1261_100

Me ulje!

5,000L 1,000L

F.maglia g/c m/l lana

Spastroje

Përshkrim

F.maglia g/c m/l lana

Informacion shtesë

Masa

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 1002D1261_100 Kategori: ,