1004D8096_83A

Me ulje!

7,000L 1,400L

F.canotta cotone tricot

Spastroje

Përshkrim

F.canotta cotone tricot

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 1004D8096_83A Kategori: ,