101LD2218_600

Me ulje!

5,500L 1,100L

F.maglia m/l lana

Spastroje

Përshkrim

F.maglia m/l lana

Informacion shtesë

Masa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 101LD2218_600 Kategori: ,