104HE4295_902

Me ulje!

9,500L 1,900L

F.maglia scollo v m/l cotone tricot

Spastroje

Përshkrim

F.maglia scollo v m/l cotone tricot

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 104HE4295_902 Kategori: ,