1077U4219_993

Me ulje!

5,000L 1,000L

M.jelek

Spastroje

Përshkrim

M.jelek

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 1077U4219_993 Kategori: ,