109LT2139_902

Me ulje!

9,500L 1,900L

M.pulover

Spastroje

Përshkrim

M.pulover

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 109LT2139_902 Kategori: ,