10C1S1799_06U

Me ulje!

6,000L 1,200L

M.maglia g/c m/l cotone tricot

Spastroje

Përshkrim

M.maglia g/c m/l cotone tricot

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 10C1S1799_06U Kategori: ,