1194E5286_17V

Me ulje!

5,500L 1,100L

F.maglia coreana m/l cotone tricot

Spastroje

Përshkrim

F.maglia coreana m/l cotone tricot

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 1194E5286_17V Kategori: ,