1242E5505_901

Me ulje!

7,300L 1,600L

F.Triko

Spastroje

Përshkrim

F.Triko

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 1242E5505_901 Kategori: , , ,