12DRC5085_13C

Me ulje!

3,300L 700L

K.Maglia Coreana M/L Cotone Tricot

Spastroje

Përshkrim

K.Maglia Coreana M/L Cotone Tricot

Informacion shtesë

Masa

, , , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 12DRC5085_13C Kategori: , , ,