12GLE6452_06U

Me ulje!

5,500L 1,100L

F.maglia cardigan m/l cotone tricot

Spastroje

Përshkrim

F.maglia cardigan m/l cotone tricot

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 12GLE6452_06U Kategori: ,