26TJ-MEINA

Me ulje!

8,500L 1,700L

F.pulover

Spastroje

Përshkrim

F.pulover

Informacion shtesë

Masa

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 26TJ-MEINA Kategori: ,