27BB-COLLI

Me ulje!

5,000L 1,500L

F.Triko

Spastroje

Përshkrim

F.Triko

Informacion shtesë

Masa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27BB-COLLI Kategori: , , ,