27TJ-DIAS

Me ulje!

6,000L 1,800L

F.T.Shirt

Spastroje

Përshkrim

F.T.Shirt

Informacion shtesë

Masa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27TJ-DIAS Kategori: , , ,