2ED953503_3K1

Me ulje!

16,000L 3,400L

F.Xhakete

Spastroje

Përshkrim

F.Xhakete

Informacion shtesë

Masa

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 2ED953503_3K1 Kategori: , , ,