2IO852393_911

Me ulje!

12,300L 2,600L

F.Xhakete

Spastroje

Përshkrim

F.Xhakete

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 2IO852393_911 Kategori: , , ,