2KC6528J9_902

Me ulje!

18,300L 3,900L

M.Xhakete

Spastroje

Përshkrim

M.Xhakete

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 2KC6528J9_902 Kategori: , , ,