2MT8524P6_24F

Me ulje!

17,000L 3,400L

F.xhakete

Spastroje

Përshkrim

F.xhakete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 2MT8524P6_24F Kategori: ,