2NF952848_901

Me ulje!

17,300L 3,700L

M.Xhakete

Spastroje

Përshkrim

M.Xhakete

Informacion shtesë

Masa

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 2NF952848_901 Kategori: , , ,