2XI6523I3_30D

Me ulje!

12,000L 2,400L

F.xhakete

Spastroje

Përshkrim

F.xhakete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 2XI6523I3_30D Kategori: ,