3BC1Z7006_13C

Me ulje!

3,700L 800L

K.Tuta Intera Cotone

Spastroje

Përshkrim

K.Tuta Intera Cotone

Informacion shtesë

Masa

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 3BC1Z7006_13C Kategori: , , ,