3CP2O3027_901

Me ulje!

7,000L 1,400L

M.maglia polo m/m cotone

Spastroje

Përshkrim

M.maglia polo m/m cotone

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 3CP2O3027_901 Kategori: ,