3WG3C5329_903

Me ulje!

3,500L 700L

K.giacca c/capp m/l cotone

Spastroje

Përshkrim

K.giacca c/capp m/l cotone

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 3WG3C5329_903 Kategori: ,