3YR7O7051_101

Me ulje!

3,000L 600L

M.maglia serafino m/m cotone

Spastroje

Përshkrim

M.maglia serafino m/m cotone

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 3YR7O7051_101 Kategori: ,