4CCT59AB0_902

Me ulje!

3,500L 700L

K.short denim

Spastroje

Përshkrim

K.short denim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 4CCT59AB0_902 Kategori: ,