4KP5505P6_71Q

Me ulje!

8,000L 1,600L

F.minifund

Spastroje

Përshkrim

F.minifund

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 4KP5505P6_71Q Kategori: ,