4XU057CU0_901

Me ulje!

4,000L 800L

K.pantalone denim

Spastroje

Përshkrim

K.pantalone denim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 4XU057CU0_901 Kategori: ,