KBMK-2

Me ulje!

3,500L 700L

K.bluze me kapuc

Spastroje

Përshkrim

K.bluze me kapuc

Informacion shtesë

Masa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: KBMK-2 Kategori: ,