KEMTRU

Me ulje!

19,500L 3,900L

M.kemishe

Spastroje

Përshkrim

M.kemishe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: KEMTRU Kategori: ,