KSHO-6

Me ulje!

600L

K.shorts

Spastroje

Përshkrim

K.shorts

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: KSHO-6 Kategori: ,