MBLU-1

Me ulje!

3,700L 700L

M.Bluze

Spastroje

Përshkrim

M.Bluze

Informacion shtesë

Masa

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: MBLU-1 Kategori: , , ,