MPUL-2

Me ulje!

7,300L 1,500L

M.Pulover

Spastroje

Përshkrim

M.Pulover

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: MPUL-2 Kategori: , , ,