MXHA-1

Me ulje!

11,000L 2,200L

M.Xhakete

Spastroje

Përshkrim

M.Xhakete

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: MXHA-1 Kategori: , , ,