TRI-1

Me ulje!

6,000L 1,200L

F.Triko

Spastroje

Përshkrim

F.Triko

Informacion shtesë

Masa

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: TRI-1 Kategori: , , ,